Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Als speler of staflid adviseren we je de Voetbal.nl app te installeren. Daarmee kun je het programma, uitslagen, wedstrijddetails en stand van je team inzien. Ook kun je push-notificaties krijgen van nieuwe of aangepaste wedstrijddata en afgelastingen. 


Voetbal_app.JPG

Voetbal app Android    Voetbal app Apple

 

Om als speler of staflid van een team met de Voetbal.nl app aan de slag te kunnen is het belangrijk dat het e-mailadres van je account ook bij jouw profiel bij ZSC Westerhoven geregistreerd staat!

Datum Tijd Thuis Uit Info
14 nov 10:00 ZSC 45+1 (zon) Steensel 45+1 (zon)
31 okt 10:00 ZSC 45+1 (zon) De Zuiderburen 45+1
28 nov 10:00 RKSV Heeze 45+1 (zon) ZSC 45+1 (zon)
24 okt 14:30 De Raven 1 ZSC 1
7 nov 14:30 Bergeijk 1 ZSC 1
21 nov 14:30 ZSC 1 Hulsel 1
28 nov 14:30 ZSC 1 Steensel 1
31 okt 14:30 ZSC 1 De Weebosch 1
24 okt 11:00 DEES 2 ZSC 2
21 nov 12:00 Vessem 2 ZSC 2
28 nov 12:00 ZSC 2 DOSKO'32 2
7 nov 12:00 ZSC 2 Terlo 2
31 okt 11:30 Knegselse Boys 2 ZSC 2
30 okt 17:00 Rood Wit V 4 ZSC 2
27 nov 17:00 Best Vooruit 3 ZSC 2
7 nov 11:00 De Bocht'80 4 ZSC 3
21 nov 10:00 ZSC 3 Reusel Sport/CoTrans 10
31 okt 10:00 ZSC 3 Terlo 3
28 nov 10:00 Bergeijk 8 ZSC 3
24 okt 10:00 Bergeijk 7 ZSC 4
28 nov 12:00 Bladella 8 ZSC 4
21 nov 10:00 ZSC 4 Brabantia 10
7 nov 10:00 Reusel Sport/CoTrans 6 ZSC 4
31 okt 10:00 ZSC 4 DBS 6
6 nov 13:00 Rood Wit V JO17-2 ZSC JO17-1
27 nov 13:30 DVS JO17-3 ZSC JO17-1
20 nov 14:30 ZSC JO17-1 Dommelen JO17-2
30 okt 14:30 ZSC JO17-1 EFC JO17-4JM
20 nov 12:00 Riethoven JO14-1 ZSC JO14-1JM
2 nov 19:00 Terlo JO14-1 ZSC JO14-1JM
27 nov 14:30 ZSC JO14-1JM ST Knegselse Boys / Steensel JO14-1JM
6 nov 14:30 ZSC JO14-1JM DVS JO14-1JM
23 okt 14:30 ZSC JO14-1JM RKSV Nuenen JO14-4
23 okt 13:00 ZSC JO13-1 Tivoli JO13-2JM
20 okt 19:00 ZSC JO13-1 Hoogeloon JO13-1
19 nov 21:00 Dommelen VR30+1 ZSC VR30+1
5 nov 20:30 Sterksel VR30+1 ZSC VR30+1
19 nov 20:00 ZSC VR30+1 Brabantia VR30+1
5 nov 19:30 ZSC VR30+1 Waalre VR30+1
5 nov 21:30 Dommelen VR30+1 ZSC VR30+1
5 nov 21:00 ZSC VR30+1 Brabantia VR30+1
19 nov 19:30 Sterksel VR30+1 ZSC VR30+1
19 nov 21:30 ZSC VR30+1 Waalre VR30+1
19 okt 20:00 ZSC VR1 De Weebosch VR1
31 okt 10:00 Hoogeloon VR1 ZSC VR1
7 nov 10:00 ZSC VR1 Bergeijk VR2
21 nov 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 ZSC VR1
28 nov 10:00 ZSC VR1 De Zuiderburen VR1
2 nov 19:45 De Raven VR1 ZSC VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!